Logo Rosmalen 2008_v3
 
Totaal Overzicht Tromwedstrijden  
Kringdag Hoge Schuts 6 juli 2008 te Rosmalen    
Klasse Prijs Tamboer Gilde Plaats Aantal punten
Gildetrom 1e (schild) Johan Dangé Sint Barbara Dinther 86
Jeugd Klein 2e (schild) Wesly van Hirtum Sint Antonius Abt Nuland 86
  3e (schild)* Jordy Colijn Sint Catharina-Sint Joris Rosmalen 80
  4e (schild)* Bob Verhoeven Sint Barbara Dinther 79,5
  5e Kevin Voets Sint Antonius Abt Nuland 75,5
  6e Bram van de Pas Sint Willebrordus Heeswijk 73
  7e Brian Colijn Sint Catharina-Sint Joris Rosmalen 72,5
  8e Willem van Oss Sint Lambertus Maren-Kessel 72,5
  9e Daan van der Heijden Sint Antonius Abt Vorstenbosch 72,5
  10e Dennis Voets Sint Antonius Abt Nuland 72,5
  11e Jasper Kop Sint Sebastiaan Oss 71
  12e Willem Bok Sint Lambertus Maren-Kessel 70,2
  13e Niek van der Dussen Sint Antonius Abt Nuland 70
  14e Anke van de Wetering Sint Antonius Abt Vorstenbosch 64,5
           
Gildetrom 1e (schild) Niek Timmermans Sint Antonius Abt Nuland 88
Jeugd Groot 2e (schild)* Bart Wertenbroek Sint Lambertus Maren-Kessel 82
  3e Rob van de Wetering Sint Antonius Abt Vorstenbosch 76,5
  4e Herman van Amstel O.L. Vrouwe & Cath. Erp 73
  5e Raymond v.d. Cammen Sint Willebrordus Heeswijk 68,5
           
Gildetrom 1e (schild) Jele van de Wetering Sint Antonius Abt Vorstenbosch 84
klasse C 2e Mieke van de Heijden Sint Antonius Abt Vorstenbosch 82,5
  3e Nicky Meulenbroek Sint Joris Berlicum 69,5
           
Gildetrom 1e (schild)*  Harm van der Schoot Sint Antonius Abt Nuland 93,5
klasse B 2e Pieter Potmeer Sint Sebastiaan Oss 86
  3e Joris van de Meijden Sint Barbara Dinther 84,5
  4e Gerard Oskam Sint Willebrordus Heeswijk 84
           
Gildetrom 1e   Michel de Wit Sint Antonius Abt Nuland 71,5
klasse A          
           
Gildetrom 1e (schild)* Grietje van Schijndel Sint Sebastiaan Oss 79,5
klasse E          
           
Gildetrom 1e (schild) Wilbert van Rosmalen Sint Antonius Abt Nuland 90
klasse U 2e Dave Bijveld Sint Antonius Abt Nuland 88
  3e Jarno de Haas Sint Antonius Abt Nuland 88
  4e Dré van de Wijgert Sint Willebrordus Heeswijk 83,5
  5e Johnnie van de Heijden Sint Antonius Abt Vorstenbosch 80,5
  6e Maarten Derks Sint Antonius Abt Vorstenbosch 76
  7e Bart Habraken Sint Barbara Dinther 74,5
           
Groepstrommen 1e (schild)     Sint Antonius Abt Nuland 152
Junioren 2e    Sint Antonius Abt Vorstenbosch 138,5
  3e    Sint Lambertus Maren-Kessel 133,5
           
Groepstrommen 1e (schild)   Sint Sebastiaan Oss 169,5
Senioren 2e     Sint Barbara Dinther 164
klasse B 3e     Sint Willebrordus Heeswijk 147
  4e     Sint Lambertus Maren-Kessel 143
           
Groepstrommen 1e (schild)   Sint Antonius Abt Nuland 174,5
Senioren 2e   Sint Antonius Abt Vorstenbosch 162
klasse A          
           
* = wordt nageleverd